Jason 27 maanden

Een van de weinige keren dat ik een blog van een maand verder te laat schrijf, maar we hebben zo een drukke week gehad.
We hadden 2 weken vrij en eerste weekend weg geweest, toen paar dagen thuis en dat weekend weg met de miniclub die bestonden dit jaar namelijk 50 jaar en dat werd gevierd in beekse bergen er waren in totaal zo een 200 mini's en Jason heeft Ijn ogen uitgekeken.
Op de zondag mochten we ook nog het park in dat was met een bbq, feestavond en ontbijt helemaal bij de prijs inbegrepen.
Wij hadden het zo prima daar dat we besloten hadden de rest van de week de caravan te laten staan en daar lekker in de omgeving te vertoeven. Jason heeft prima geslapen in de caravan in het stapelbed en zich prima vermaakt zo de hele dag buiten.
Heerlijk bijna dagelijks gezwommen, dagje Tilburg gedaan en heel veel gewandeld. Jason heeft het uitstekend gedaan afgelopen week en Elfs zonder tuigje op de camping gelopen integenstelling tot weekend daarvoor. Maar wel weer stap vooruit zo.
Afgelopen vrijdag teruggereden met 2 mini's en een caravan en hoe beledigd was hij vandaag dat we met de Volvo weggingen hihi.
Het praten gaat met grote sprongen vooruit. 3 woordzinnen en soms ook al 4 woordzinnen komen er uit. Alsof hij het al die tijd in zijn koppie opgeslagen heeft en er nu uit komt. Wel erg makkelijk nu begrijpen we tenminste beter wat hij bedoelt.
Vandaag thuis en wij erg druk en dan merk ik dat hij onrustig wordt, we moesten hoop doen dus hoop in de buggy gezeten. En dan kan meneer zijn energie niet kwijt wat zich san uit in driftbuien. Hele week goed gegaan dat hij lekker kon rennen en vandaag weer omgekeerde.
En laat hem dan maar rennen als we thuis zijn anders is er geen land meer mee te bezeilen.
Vorige week nog op school wezen kijken en eigenlijk zijn we er al uit. Zag er allemaal heel netjes uit en hij mocht zelf al bij de kleuterklas blijven spelen dat wij even verder liepen. Dat we terugkwamen zat hij heerlijk te spelen met wen ander kindje. Hij heeft de rest van de rondleiding aan de hand van de hoofdmeester meegelopen helemaal super. Hij vind het maar wat interessant. Dus formulier invullen en inleveren en hij staat ingeschreven.
Morgen vieren we Riley zijn verjaardag benieuwd hoe hij reageert als die allemaal cadeautjes krijgt. Erge is alleen dat wij nog niet eens wat hebben, we komen er niet uit wat. Ze zitten zo dicht op mekaar en allebei jongen en spelen met hetzelfde dat wij zoiets hebben van tja en nu? Nog meer speelgoed of wat anders.
Hij heeft het super gedaan afgelopen weken en hopelijk gat het zo door in deze lijn.

Liefs Astrid en Jason.

409 x gelezen, 0

reacties (0)


  • rinique

    Heerlijk meid dat jullie een fijne vakantie hebben gehad. Lekker laten uitrazen als Jason het nodig heeft ,hij heeft gewoon een hoop energie.
    Gefeliciteerd met je andere mannentje .

  • mama bar

    fijn dat hij het zo goed doet!